Ana sayfa

Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd., 2007 yılında kurulmuş ve zhongshan şehrinde bulunan bir üreticidir.İLED lamba pazarında, LED aydınlatma üretimi ve pazarlamasını entegre eden hızlı büyüyen bir kuruluş olarak çok büyük fabrikalara sahibiz.Biz üretim şirketlerinden birinde koleksiyon araştırma ve geliştirme, üretim ve satış yapıyoruz.

Önce kalite, Güven ve Kazan-kazan ilkesiyle, müşteriler için değere odaklanıyoruz.Enerji tasarruflu lambalar, yarım spiral enerji tasarruflu ışıklar, tam spiral enerji tasarruflu ampuller, lotus aydınlatması dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesini kapsayan enerji tasarruflu ışıklar ve LED lambaların üretim teknolojisinde uzmanız;LED ampul, LED mısır lambası, LED spot aydınlatma, LED mum lambası, LED panel lambası, LED tüp T5/T8, LED aşağı ışık vb. Tasarımdan sipariş verme, imalat, testten sevkiyata kadar tüm üretim süreçleri aşağıdakilerle tamamlanır. personelimizden bakım.Küçük ve büyük siparişler için ayrı üretim hatları ile sipariş hacimlerine rağmen esnek bir şekilde sipariş üretebiliyoruz.Ayrıca tüm ürünlerin hammaddelerini de tedarik ediyoruz.Profesyonel bir Ar-Ge ekibimiz var ve departman sürekli olarak yeni ürünler geliştirdi.

Aydınlatma cihazlarının tam araştırma, üretim ve satış kapasitesi ile.Temel hammaddeleri ve yüksek teknolojiyi bir arada kullanarak sizlere yüksek lümen, iyi renksel geriverim, elektrik verimliliği ve uzun ömür garantili lambaları sunuyoruz.Güvenilir lambalar, çevre dostu önemi açısından parlak bir geleceğe sahip, dış ve iç mekanlarda çok çeşitli alanlara uygulanabilir.

Firmamız 150 'den fazla personel ile 8,000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.Firmamız tam donanımlıdır ve tüm üretim prosedürleri boyunca her ürün beş ürün ölçüm süreci ile test edilecektir.Yarı otomatik üretim hatlarına ve bir dizi proses ekipmanına dayanan aylık üretimimiz, müşterilerimiz için hızlı teslimat sağlayan 800.000 parçaya ulaşmaktadır.Mükemmel kalite ve uygun fiyat ile ürünlerimiz Güney Amerika, Güneydoğu Asya ve Doğu Avrupa'da iyi satılmaktadır.

OEM ve ODM gereksinimlerine içtenlikle hoş geldiniz.En kaliteli ürünleri ve müşteri hizmetlerini sunmak için çaba göstereceğiz.Tüm müşterilerimiz iyi niyetle şirketimizi ziyaret etmeye davetlidir.İşiniz için en iyi çözüm tüm kalbimizle sunulacak.Sizinle, muhteşem bir işi tamamen hararetle geliştirmek için en ciddi tavırla işbirliği yapacağız.
Çin Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. şirket Profili 0
Çin Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. şirket Profili 1

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd., 2007 yılında kurulmuş ve zhongshan şehrinde bulunan bir üreticidir.Biz üretim şirketlerinden birinde koleksiyon araştırma ve geliştirme, üretim ve satış yapıyoruz.Önce kalite, Güven ve Kazan-kazan ilkesiyle, müşteriler için değere odaklanıyoruz.LED ampul, T8 ve T5 led tüp, LED panel ışığı ve Enerji tasarruflu ışık vb. üretiminde uzmanız.
Çin Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. şirket Profili 0

Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Shuang Yun

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 15000000-20000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. Sertifikalar Çin Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. Sertifikalar