Ana sayfa

Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Sizin gibi dürüst bir tedarikçiyle tanıştığınız için içtenlikle teşekkür ederiz. İlk işbirliği çok hoştu ve bir dahaki sefere işbirliğine devam etmeyi dört gözle bekliyorum.

—— Alex

Her şeyden önce, geçen yılki güçlü desteğiniz için içtenlikle teşekkür ederim. İyi bir itibar ile iyi sonuçlar elde ettik. Umarım daha kaliteli ve daha hızlı ürün teslimatı ile bir kazan-kazan durumu yaratmak için birlikte çalışabiliriz.

—— İvan

Bu bizim ilk işbirliğimiz. Benim hissim, teslimat süresinin kısa olduğu ve kalitenin mükemmel olduğu. Size müreffeh bir iş diliyorum.

—— Hanok

Çok güvenilir bir tedarikçisiniz. Umarım gelecekte uzun süre işbirliği yapmaya devam edebiliriz ve ayrıca bana her zaman olduğu gibi yüksek kaliteli LED ürünleri sunabileceğinizi umuyorum.

—— Derrick

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Firmamız 150 'den fazla çalışanı ile 8000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.
  Ekipmanlarımız tamamlandı ve tüm üretim sürecinde beş ürün test sürecimiz var.Yarı otomatik üretim hatlarımız ve bir dizi proses ekipmanımız var.Aylık üretimimiz 300.000 parçaya ulaşıyor.


  Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

 • OEM / ODM

  OEM ve ODM hizmeti sunabiliriz.

  Müşterilerin ihtiyaçlarına göre aydınlatma tasarlayabilir veya üretebiliriz.
  OEM gereksinimlerine içtenlikle hoş geldiniz.Size her zaman mükemmel ürün ve hizmetler sunacağız. Birlikte başarıyı yakalayalım.

  Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

 • Ar-Ge

  Profesyonel Ar-Ge departmanımız sürekli olarak yeni ürünler tanıttı ,ürünler CCC, CE, ROHS ve diğer uluslararası yetkili sertifikalardan geçmiştir, ürünlerimiz küresel pazar için uygundur.Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0
  Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

İletişim bilgileri
Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Tuo

Tel: +86-15876055007

Faks: 86-0760-22189186

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)